השלם גדול מסך חלקיו

 

לאורך השנים , קרן הגידור אנפה קפיטל אותה אני מנהל, פועלת ברוח שם הבלוג ונמצאת "מתחת לרדאר". לטעמי, עבור משקיעי הקרן התוצאה משביעת רצון ולא פחות חשוב מכך, תוצאה זו הושגה ברמת סיכון מתקבלת על הדעת. עם זאת נראה כי הגיעה העת עבור אנפה להתפתח ולעלות רמה כארגון ועל כן אני מאוד שמח לבשר על שיתוף פעולה אסטרטגי עם קרן הגידור ארביטרז' ואליו, כאשר בסיומו אנפה תהיה חלק מקבוצת הקרנות של ארביטראז'.

כפי שכתבתי לא פעם בבלוג בשנה האחרונה, אני סבור כי השוק הדובי הנוכחי מהווה הזדמנות השקעה ארוכת טווח טובה מהרגיל, ומאחר וקרן ארביטראז' מחזיקה בדעה דומה, שיתוף הפעולה האסטרטגי יכול לתרום רבות.

 ארביטראז' ואליו פועלת משנת 2017 ומתמקדת במניות צמיחה בעלות שווי שוק קטן יחסי (מניות ממדד היתר). ועל תוצאותיה בעבר (שאינן מעידות כמובן דבר על התוצאות בעתיד), ניתן לקרוא בדיווחים השונים באמצעי התקשורת. את שלומי ארדן ואילן רוזנברג, מנהלי הקרן, אני מכיר שנים רבות, שלומי הוא משקיע מנוסה ומיומן ולאורך השנים מצאתי את עצמי מנהל עמו דיאלוג עמוק על רעיונות מחקר שונים וענפים שונים אשר חקרנו, אילן בוגר עולם ההשקעות המוסדי, ניהל בעבר בית השקעות והיה בכיר בחטיבה לבנקאות פרטית של בנק לאומי.

החבירה לקרן ארביטראז' תאפשר למעשה להציע למשקיעים קשת של אפשרויות השקעה. קרן אנפה שתתמקד בהשקעות ערך גלובליות וקרן ארביטראז' ואליו שתאפשר חשיפה למניות צמיחה בישראל. אני אצטרף לוועדת ההשקעות של קרן ארביטראז' ולאנפה קפיטל תיווצר ועדת השקעות אשר מנהלי ארביטראז' יהיו חברים בה. סוג ההשקעות המאפיין את אנפה קפיטל הן השקעות מבוססות ניתוח פונדמנטלי עמוק, מחקר אשר מבוסס על הגעה למקורות מידע ובסופו של יום על ביצוע ניתוח עומק למידע זה, כמעט בכל השקעה של אנפה אני משתף פעולה עם משקיעים מיומנים אחרים אשר חקרו את אותה תעשייה או אותה חברה והגיעו להבנה מסוימת ותובנות לגבי אותה השקעה ובכך אני מקבל ראיה רחבה והחלטה מושכלת בהשקעה, אני סבור כי חיבור זה ישפר את איכות החלטות ההשקעה בקרן. מבחינת החלטות השקעה בפועל, אסטרטגיה וניהול התיק של אנפה קפיטל אין שינוי, אני משמש כמנהל ההשקעות הראשי ונושא באחריות מלאה לכל החלטת השקעה.

השנה החולפת הובילה אותי לחקור, ללמוד ולהעמיק את הבנתי בנישות שונות של עולם האנרגיה, תת תעשיות נבדלות בעולם הספנות ועוד. אני סבור כי בתחומים הללו נוצרה הזדמנות נהדרת לשנים הקרובות, בעתיד הקרוב בכוונתי להעמיק את הידע והמחקר בעולמות הללו, זו למעשה חלק מהצעת הערך של אנפה קפיטל בהיותה קרן השקעות ערך גלובלית, לצד התמקדות בענפים מקומיים אשר להערכתי משוואת הסיכוי\סיכון בהם אטרקטיבית ישנה גם חשיפה לענפים וחברות בחו"ל.

לתפיסתי האסטרטגיות שונות אך משלימות אחת את השניה ועל כן אני סבור כי השלם גדול מסך חלקיו.

מי מבין הקוראים אשר מעוניין ללמוד פרטים נוספים על פעילותה של אנפה קפיטל, ערכי הקרן ואסטרטגיית ההשקעה שלה מוזמן  ליצור קשר באתר או לשלוח לי מייל ישירות ל- eyal@anafacapital.com

למען הסר ספק – אין לראות בכתוב בפוסט זה הצעה של יחידות הקרנות המוזכרות בו, או הזמנה להציע הצעות לרכישת יחידות בקרנות המוזכרות. פרסום זה הינו פרסום כללי בדבר שיתוף פעולה אסטרטגי בין הקרנות המוזכרות בפוסט. הצעת יחידות בקרנות המוזכרות ומכירתם מוגבלת למשקיעים כשירים וכן לכמות המוגבלת בחוק של משקיעים אשר אינם כשירים, נא לקרוא את הפטור מאחריות.

 

תגובה אחת

  1. פנסיונר חביב מתל אביב

    בהצלחה רבה 🥂

התגובות סגורות